Gurmet Pasáž Dlouhá otevírá další prodejnu! | 28.08.2015

Proč Bánh Mí Makers?

Aby každý pokrm uspokojil svého konzumenta, měl by podle naší filozofie splňovat tři podmínky: přitahovat svým vzhledem, promovat zdravý životní styl, a hlavně –  chutnat senzačně. Věříme, že naše produkty tyto podmínky splňují. 

Nejvíce se bánh mì od ostatních baget liší svým základem, tedy pečivem. Bagety, které vlastnoručně připravujeme a pečeme, jsou unikátní svým tvarem a texturou - zvenku křupavé a uvnitř specificky nadýchané. Náplně našich baget se pak skládají z pestré kombinace zeleniny, bylinek dovážených přímo z Vietnamu, a na různé způsoby upraveného masa – od tradičního pâté až po šťavnaté grilované maso. Jelikož si velmi zakládáme na čerstvosti, autentičnosti a jedinečnosti svých produktů, pojmy “polotovary” či “konzervanty” v našem slovníku jednoduše neexistují – všechno poctivě připravujeme sami. Vyváženost čerstvé zeleniny a pečlivě upraveného masa semknutá v autentickém domácím pečivu, to je to, co vám Bánh Mì Makers může nabídnout.

Ke kvalitnímu jídlu patří i kvalitní pití. Důležitou čerstvost zaručujeme nejen u našich pokrmů, ale i u nápojů, které vám namícháme přímo na místě. Nabízíme domácí sojový nápoj připravovaný z dovážených sojových bobů, ovocné freshe (pochutnejte si např. na lahodné štávě z maracuji) či pravou vietnamskou ledovou kávu a zelený čaj.

 
 
zpět na seznam